Привіт Любі Користувачі інтернет-простору! Зараз ми Вам розповімо про проект Made in Ukraine Studio. Він поділяється на 3 течії: Made in Ukraine YouTube, Made in Ukraine Games, Made in Ukraine Sotsyum. 

І так, перша вітка Made in Ukraine YouTube - це Ютуб-канал на якому Ви зможете весело, пізнавально та круто провести час. На цьому каналі будуть виходити різні передачі такі як :
1) Цікаве про...
2) День в Історії
3) ЛайфХаки
4) Літературна Вітальня (Вірші, прози та все в такому дусі) 
5) АнтиТрейлери
6) Огляди Ігор
7) Вайни, скетчі, підбірки приколів
8) Довільна тема
Тому підтримайте наш проект підписом на канал.
www.youtube.com/user/racyworld

(Відео виходять на українській мові). Але якщо Ви з Росії, Білорусі чи просто російськомовна людина також приходь до нас. У нас є російські субтитри.
(Скажете навіщо мені дивитися українськомовні відео, якщо я не розумію цю мову?) Відповідаємо. Чи не хотіли б Ви знати ще одну мову? Тому що як каже прислів'я: Скільки ти знаєш мов - стільки ти раз людина і Знання за плечима не носити! І ще кожен українець знає російську А Ви що гірші? Тому Ви не тільки будете отримувати задоволення від перегляду відео, а ще й вивчатимете мову. А це круто !
Тому приєднуйтеся до нас.
(Це не означає що ми проти російськомовного контенту в Україні. Ми навіть за те, щоб співпрацювати з такими людьми)

І ще у нас є вакансії. Якщо у тебе є ідея для відео чи ти хочеш вести якусь передачу - звертайтеся до нас. З радістю вислухаємо Вас. 

Тепер про другий напрям. 
Made in Ukraine Games - це розробницька група софту, яка буде випускати ігри та програми. Зараз ми займаємося двома іграми: Start Racing 3D та Шумний Гном. Детальніше згодом. До речі "Шумний Гном" очікується через місяць. 

І тут є вакансії. Якщо ти займаєшся (чи тільки пробуєш займатися) програмуванням, знаєшся у створенні 3D моделей і двіжку Unity 3D. Тоді тобі до нас. З радістю візьмемо тебе. 

І нарешті про третє відхилення.
Made in Ukraine Sotsyum - напрямок в якому ми збираємося допомагати всім людям які цього потребують. Організовувати тематичні зустрічі. Різні маленькі концерти та фестивалі. Тому приєднуйся до нас! Якщо хочеш допомогти у розвитку громадськості навколо себе.

І так тепер Ви знаєте що таке Made in Ukraine Studio. Тому приєднуйтеся та залишайтеся з нами. 

Головна інформація: 
Канал на Ютубі: www.youtube.com/user/racyworld
Офіційний сайт: http://made-in-ukraine.org
Група в VK: vk.com/made_in_ukraine_live
Організатор проекту: vk.com/wylsa_murha - Писати сюди.