Добро пожаловать

Высокодходный инструмент, позволящий каждому увеличить свой капитал в разумные сроки. Партнерская программа даст вам возможность заработать без вложений. Работаем с платежными системами PAYEER, PM и Яндекс Деньги.

Новый велопроект о сборе велосипеда, который в народе называеться Ашан, ну или Ашанбайк. Если хочете помочь проекту, то просто публикуйте это видео у себя в социальных сетях с хеш-тегом #Ashanische .За это Вам большое спасибо!

Группа в VK: vk.com/u_tone_official

Привіт Любі Користувачі інтернет-простору! Зараз ми Вам розповімо про проект U-Tone. Він поділяється на 3 течії: Made in Ukraine YouTube, Made in Ukraine Games, Made in Ukraine Sotsyum.

І так, перша вітка Made in Ukraine YouTube - це Ютуб-канал на якому Ви зможете весело, пізнавально та круто провести час. На цьому каналі будуть виходити різні передачі такі як :
1) Цікаве про...
2) День в Історії
3) ЛайфХаки
4) Літературна Вітальня (Вірші, прози та все в такому дусі)
5) АнтиТрейлери
6) Огляди Ігор
7) Вайни, скетчі, підбірки приколів
8) Довільна тема
Тому підтримайте наш проект підписом на канал.
www.youtube.com/user/racyworld
(Відео виходять на українській мові). Але якщо Ви з Росії, Білорусі чи просто російськомовна людина також приходь до нас. У нас є російські субтитри. (Скажете навіщо мені дивитися українськомовні відео, якщо я не розумію цю мову?) Відповідаємо. Чи не хотіли б Ви знати ще одну мову? Тому що як каже прислів'я: Скільки ти знаєш мов - стільки ти раз людина і Знання за плечима не носити! І ще кожен українець знає російську А Ви що гірші? Тому Ви не тільки будете отримувати задоволення від перегляду відео, а ще й вивчатимете мову. А це круто ! Тому приєднуйтеся до нас.
(Це не означає що ми проти російськомовного контенту в Україні. Ми навіть за те, щоб співпрацювати з такими людьми)
І ще у нас є вакансії. Якщо у тебе є ідея для відео чи ти хочеш вести якусь передачу - звертайтеся до нас. З радістю вислухаємо Вас.

Тепер про другий напрям.
U-Tone - це розробницька група софту, яка буде випускати ігри та програми. Зараз ми займаємося двома іграми: Start Racing 3D та Шумний Гном. Детальніше згодом. До речі "Шумний Гном" очікується через місяць.
І тут є вакансії. Якщо ти займаєшся (чи тільки пробуєш займатися) програмуванням, знаєшся у створенні 3D моделей і двіжку Unity 3D. Тоді тобі до нас. З радістю візьмемо тебе.

І нарешті про третє відхилення.
U-Tone Sotsyum - напрямок в якому ми збираємося допомагати всім людям які цього потребують. Організовувати тематичні зустрічі. Різні маленькі концерти та фестивалі. Тому приєднуйся до нас! Якщо хочеш допомогти у розвитку громадськості навколо себе.

І так тепер Ви знаєте що таке U-Tone. Тому приєднуйтеся та залишайтеся з нами.

Головна інформація:
Канал на Ютубі: www.youtube.com/user/racyworld
Група в VK: vk.com/u_tone_official
Організатор проекту: vk.com/wylsa_murha - Писати сюди.

Администраторы


Валентин Мурга

Влад Невський